Meie eesmärgiks on olla oma klientide jaoks väga laia valikut, energia säästlikumaid tooteid ja soodsaid hindu pakkuv koostööpartner, pannes erilist rõhku heale teenindusele ja mugavale asjaajamisele.

Pakume parima hinna ja kvaliteedi suhtega erinevaid uue põlvkonna LED valguslahendusi nii professionaalseks, kui ka koduseks kasutuseks.

Meie enam kui 5000 toote hulgast,  leiab professionaalsed LED valgus lahendused kontorile, üldkasutavatele pindadele, kauplustestele, toitlustuspindadele kui ka magamistuppa, koduaeda ja garaazi.

Miks meie?

Lihtne tellimine, asjatundlik konsultatsioon, lai valik tooteid, head hinnad, turvaline maksmine, mugav asjaajamine ja toodetele kuni 5 aastane garantii.

Mida pakume?

Pakume parima  hinna ja kvaliteedi suhtega laia valikut erinevaid uue põlvkonna LED valguslahendusi nii professionaalseks, kui ka kodukasutuseks.

Meie enam kui 5000 standard toote hulgast, leiab professionaal LED valgus lahendused  kontorile, üldkasutavatele pindadele, kauplustestele, toitlustuspindadele ja erivalgustust vajavatele toidulettidele.

Erilahendused toodame vastavalt kliendi tehnilisele spetsifikatsioonile meie Hiinas asuvas koostöötehases. Nende pikaajaline erilahenduste tootmiskogemus ja meie poolne kvaliteedi kontroll. Meie aastatepikkune kogemus Hiinas annab meile võimaluse toota väga hea kvaliteediga, tehniliselt väga heade näitajatega ja väga konkurentsivõimeliste hindadega valguslahendusi. 

Lisaks on meie valikus lai valik installatsioonimaterjale ja -tarvikuid.

Teeme koostööd ärikliendi ja kodukasutajaga

Kui soovite parandada valguse kvaliteeti või vähendada energia kulutusi valgustusele siis leiate meilt toimivad ja mõistliku hinnaga lahendused. Meie enam kui 5000 standard toote hulgast,  leiab professionaal LED valguslahendused kontorile, üldkasutavatele pindadele, kauplustestele, toitlustuspindadele ja tootmisruumidesse. 

Kui sa aga oled ise kaupmees, kes sooviks oma kaupluses meie kvaliteetseid ja heade hindadega enim kasutatavaid LED valgusteid müüa või tegeled sa valgustite paigaldamisega või haldad sa erinevaid kinnisvara objekte  siis on meil sinu jaoks olemas hulgimüügi keskkond, mis sisaldab alati head allahindlust, stabiilset tarnet ja mõistlike maksetingimusi. 

Kodukasutaja leiab aga kõik vajaliku oma koju, terrassile, kuid ka aeda meie e-poest eled.ee .

Meie klientideks on nii hulgimüüjad, ärikliendid kuid ka erakliendid EestisLätisLeedus, SoomesRootsis ja Norras.

Võta ühendust!

Küsi lisa või tee päring